Відкритий лист свідомих бізнесів

Доброго дня, вас вітає громадська організація “Український альянс нуль відходів”

Звертаємося до вас як до представника свідомого українського бізнесу із пропозицією долучитися до міжнародної кампанії #WeChooseReuse* та проханням підписати відкритий колективний лист-звернення до представників влади, що має на меті захистити інтереси європейських компаній, що впроваджують у своїй діяльності принципи циркулярної економіки та багаторазові системи.

Наразі у Європі функціонують сотні підприємств, у бізнес-моделі яких закладені принципи кругової економіки та системи повторного використання. Ми раді, що такі бізнеси існують і в Україні. На жаль, як в українських так і у загальноєвропейських реаліях влада досі надає більше можливостей розвитку для компаній, які продовжують спеціалізуватися на виготовленні продукції одноразового використання й одноразового паковання, що часто є токсичними та несуть шкоду для навколишнього середовища, здоров’я та місцевої економіки. Змін у цій ситуації потребує не лише відповідальний бізнес, а й споживач, який стає все більш свідомим та вимогливим!

Ми переконані, що співпраця та взаємопідтримка між європейськими та українськими свідомими бізнесами є вкраї важливою, оскільки влада країн співдружності, а також держав, які уклали Угоду про асоціацію з ЄС (Україна здійснила цей крок у 2017 році) повинні надавати гідні умови для розвитку сталого підприємництва.

Для того, аби долучитися до кампанії, будь ласка, ознайомтеся з відкритим

листом, підпишіть його пройшовши за посиланням

та поділіться цим листом із своїми однодумцями!

Наші спільні дії вкрай важливі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *