ХТ0 МИ?

Рух #breakfreefromplastic це глобальний рух, що утворився і працює заради майбутнього, вільного від забруднення пластиком. З моменту утворення у вересні 2016 року понад 1900 громадських організацій та приватних осіб з усього світу приєдналися до руху, вимагаючи значного скорочення використання одноразового пластику, та домагаючись сталих рішень кризи забруднення пластиком. Ми поділяємо загальні цінності охорони навколишнього середовища та соціальної справедливості, які є основними в роботі на рівні громади. Ми працюємо над втіленням цілісного підходу вирішення проблеми забруднення пластиком та досягнення системних змін відповідно до принципів #breakfreefromplastic. Це означає зменшення забруднення на кожному етапі – від виробництва пластику до його утилізації, включаючи заходи по зменшенню використання побутового пластику як такого.

Щ0 МИ Р0БИМ0?

Втілення принципів Zero Waste у повсякденному житті, використання багаторазового посуду і пакування, замість одноразового пластику, а також вторинна пeрeробка – є важливою частиною наших зусиль задля досягнення глобальних змін. На рівні з цим, учасники нашої ініціативи приділяють багато уваги аудиту виробників, щодо забруднення довкілля пластиком, просвітницькій діяльності та роботі з місцевою владою.

Щ0 ВИ ЗДАТНІ ЗР0БИТИ ПР0СТ0 ЗАРАЗ!

#WeChooseReuse – цe суспільна кампанія зі збільшення вторинної переробки, зменшення відходів та впровадження систем повторного використання на всіх рівнях життєвого циклу товарів – від виробництва до сервісного обслуговування, використання у домогосподарствах та утилізації.

Нам потрібно змінити культуру одноразового використання пластику, який забруднює нашу планету і негативно впливає на здоров’я людей. Здається, що глобальні зміни неможливі без масштабної кампанії і зусиль мільйонів людей в усьому світі. Проте, зробити свій внесок у спільну справу може кожен. Вже сьогодні.

  1. Використовуйте багаторазові торбинки, пляшки для води, бокси для їжі і чашки для напоїв на виніс.
  2. обирайте товари, які можна запаковувати у власну багаторазову тару, або магазини, які стимулюють повернення використаної тари (пластику, пляшок, тощо)
  3. Сортуйте сміття і використовуйте контейнери для відходів, що підлягають вторинній переробці.

Долучатись до нашої ініціативи #WeChooseReuse і дізнайтесь як ще можна зменшити використання пластику.