Zero Waste Alliance Ukraine — це об’єднання організацій та активістів України, які працюють над вирішенням проблеми відходів в Україні. 

Членами громадської спілки “Український Альянс Нуль Відходів” є 6 організацій з різних міст України: «Суспільство Зеро Вейст» м.Київ, «Нуль відходів Львів» м. Львів, «Центр медійних та громадських ініціатив» м. Харків, «Нуль відходів Луцьк» м. Луцьк, ініціативна група Mariupol Zero Waste м. Маріуполь та  «Екологічні новини» м. Херсон.

Детальніше про діяльність кожної організації ви можете знайти у розділі ПРОЄКТИ ЧЛЕНІВ ZWAU

Пріоритетом діяльності спілки є підтримка її членів у різних напрямках:

  • інформаційна підтримка заходів та проєктів, організованих членами;
  • консультації, навчання та обмін досвідом між членами, іншими організаціями України та міжнародними партнерами;
  • співпраця та допомога в організації масштабних проєктів;
  • субгранти спрямовані на фінансову та матеріальну допомогу в організаціях проєктів членами спілки.

Ми підтримуємо громадські об’єднання та громадських активістів, які працюють у сфері поводження з відходами та мають спільні з нами цінності та мету.

Долучитися до спілки Zero Waste Alliance Ukraine може будь-яка організація чи ініціативна група, яка прагне змістити фокус з дискурсу «як переробити відходи» на дискурс «як запобігти утворенню відходів», а вже потім — способи переробки усіх ресурсоцінних матеріалів.

Більше деталей про умови та процедуру вступу до спілки читайте у концепт-ноуті.

Перейти до КОНЦЕПТ-НОУТУ

Запрошуємо вас ставати нашими членами й долучатися до діяльності спілки. Якщо ви хочете стати членами спілки — надсилайте нам лист на електронну пошту zwaukraine@gmail.com