Mission Zero Academy – це спільнота, яка об’єднує керівників малих та середніх підприємств, осіб, які ухвалюють рішення на місцевому рівні,  та інших фахівців, що прагнуть запровадити ефективну стратегію поводження з відходами – zero waste – та сприяти розвитку циркулярної економіки.

 

MiZA – це надійний партнер для отримання досвіду та навчання. Їх система підтримки побудована на фактах і може стати вашим дороговказом на шляху до  вдосконалення в управлінні ресурсами та в реалізації практики zero waste.

MiZA прагне запропонувати своїм клієнтам найкращі високоякісні рішення для навчання, наставництва та сертифікації, що довели свою ефективність на практиці. У той же час, вони надають сертифіковані інструменти для підвищення ефективності поводження з відходами. Зареєструвавшись у MiZA, ви знайдете широкий спектр навчальних матеріалів з питань поводження з відходами та щодо циркулярної економіки. Ви приєднаєтеся до вебінарів під керівництвом експертів, та братимете участь у практичних навчальних турах та майстер-класах.

 

Скільки часу необхідно, щоб отримати сертифікацію Zero Waste City?

Ми взяли інтерв’ю у Mission Zero Academy та команди Zero Waste Europe, щоб відповісти на найчастіші запитання.

Сертифікація Zero Waste Cities – це стандарт, який оцінюється третьою стороною. Він складається з двох  етапів. Перший –  отримання статусу кандидата на  сертифікацію. Другий – підтвердження сертифікації місцевими муніципалітетами.  Основна мета впровадження стандарту – прискорення переходу до нуль відходів та побудова циркулярної економіки на місцевому рівні.

Серед інших переваг, отримання статусу Zero Waste Certified City може допомогти вам виконувати  вимоги  ЄС та національні  правила і рухатись ще  далі. Заощаджуйте природні та економічні ресурси з численними можливостями. Наприклад, створюйте нові робочі місця  для вашої громади та здобувайте визнання і авторитет у всьому світі.

Скільки часу необхідно, щоб отримати сертифікацію Zero Waste City? Це залежатиме від того, наскільки муніципалітет готовий пройти сертифікацію, у тому числі наскільки він підготовлений щодо наявності даних та підтверджень, необхідних для сертифікаційного аудиту.

Муніципалітет може в будь-який час подати свою заявку, щоб стати містом-кандидатом –  Zero Waste Candidate City

Після того, як цей процес буде завершений і місто стане частиною мережі, у кожного муніципалітету є два роки для проходження аудиту і отримання підтвердженого статусу Zero Waste Certified City. Звичайно,  можна  пройти  сертифікацію ще до завершення дворічного терміну з моменту підтвердження  статусу кандидата.

2 роки – це максимальний час, відведений на наступний крок, щоб гарантувати, що Сертифікація винагороджує реальні дії, а не лише зобов’язання.

Ми встановили цей дворічний строк, оскільки, виходячи з нашого досвіду, це достатній час для того, аби  муніципалітет затвердив  Zero Waste план і міг достатньо ефективно працювати , щоб досягти принаймні першого рівня сертифікації.

Звичайно, кожен муніципалітет розпочинає цей шлях зі своєї відправної  точки і в своєму локальному  контексті.

Разом з MiZA наставники з сертифікації зможуть надати муніципалітетам високоякісну підтримку та допомогти розробити і реалізувати Zero Waste план, забезпечуючи ефективність та позитивний вплив цієї політики на місцеву громаду.

Чи підходить вам MiZA?

Незалежно від того, чи є ви мером, який бажає впровадити практику нульових відходів у своєму місті та отримати нашу престижну сертифікацію Zero Waste City; чи генеральний директор малого та середнього або великого підприємства, який зобов’язується запровадити бізнес-модель без відходів; або учасник кампанії з НУО – MiZA може допомогти вам. Ми будемо з вами на кожному кроці, поки  ви вдосконалюєте свою практику Zero Waste  і досягнете своїх цілей.