СТАН ZERO WASTE МІСТ 2021

Дивитись ЗВІТ

Ми раді представити вам новий річний звіт “Стан Zero Waste міст 2021”! Він має на меті відзначити зусилля європейських міст на шляху до zero waste, продемонструвати лідерів, які стоять за цими успіхами, і надихнути інших йти тим самим шляхом. Ми знаємо, що історії мають силу змінити світ і раді, що Україна також має власні приклади успіху на шляху до zero waste.

Враховуючи події останніх місяців, звіт про стан муніципалітетів без відходів за 2021 рік був підготовлений, аби дати  джерело надій і натхнення для нашої спільної роботи. Ми розуміємо, що ці досягнення стали можливими завдяки нашим громадам, які втілюють в реальність модель існування міст без відходів. В Україні це Львів та Люботин. Наш підхід працює на всьому європейському континенті  – від Португалії до України та від Північної Німеччини до Південного Кіпру. Просто на наших очах рух zero waste не тільки набуває все більшої ваги, а й сприяє згуртованості місцевих громад.

Цей звіт створений програмою Zero Waste Cities у межах діяльності мережі Zero Waste Europe, які представлені в Україні Zero Waste Alliance. Сподіваємося, що він не тільки проінформує вас  про  ефективну політику скорочення відходів, а й наповнить вас вірою у zero wаste майбутнє вашої громади та нашої планети в цілому.

Щоб дізнаватись актуальні новини про українські zero waste міста-кандидати, підписуйтесь на

Zero waste Lviv

Kharkiv Zero waste

Zero waste society

Zero waste Alliance

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *