Лист-рекомендація щодо внесення змін в проєкт закону “Про упаковку та відходи упаковки” від 21 квітня 2023

21 квітня 2023 року Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України оприлюднило проєкт Закону України “Про упаковку та відходи упаковки”. 

Поводження з відходами у домогосподарствах. Досвід 6-ти країн.

Як поводяться з відходами та їх організацією у домогосподарствах різних країн та міст? Наші члени з Mariupol Zero Waste провели своє дослідження та поділилися досвідом систем управління відходами різних країн: України, Італії, Люксембургу, Сакартвело, Німеччини та Словаччини. Про це ми і розповімо у цій статті.

ZWAU оголошує тендер на пошук спеціалістів

Zero Waste Aliance Ukraine оголошує тендер на пошук спеціалістів для внесення правок до Статуту Спілки, розробки стратегічного плану Спілки та проведення фасилітаційних сесій для прийняття правок до Статуту.

Екорезиденти. Пригоди Маріупольців в Європі

Раді представити вам новий проєкт від наших членів з Mariupol Zero Waste. З початком повномасштабного наступу Росії на територію України члени організації були змушені покинути рідне місто через окупацію.

П’ята конференція EPAIU. «Від практик до реформи: система управління відходами у контексті відновлення України, євроінтеграції і зміни клімату»

Екологи, громадськість, бізнес та влада дискутуватимуть про систему управління відходами у контексті відновлення України, євроінтеграції і зміни клімату

Шукаємо заклади гостинності для участі у проєкті ZeroWaste&ClimateFriendly у HORECA

Проєкт ZeroWaste&ClimateFriendly у HORECA набирає обертів! Зараз ми перебуваємо у пошуках закладів гостинності, які хочуть долучитися до проєкту та перебрати успішний досвід екологічного бізнесу.

Врятуй Свидовець!

Свидовецький масив — один серед найцінніших осередків біорізноманіття українських Карпат. Цю територію заселяють щонайменше 93 види флори та фауни, які включені до Червоної книги України, а сам масив вкривають приполонинські праліси та альпійські луки. Однак в окремих представників бізнесу є зовсім інше бачення цієї території…

Міжнародний День Землі у 2023 році

“Інвестуйте в нашу планету!” – саме таким є цьогорічне гасло Міжнародного Дня Землі. У 2023 році цей день також присвячений і тому, як уряди та підприємства повинні діяти, щоб захистити людей і довкілля. 

Проєкт ZeroWaste&ClimateFriendly у HORECA продовжує свою роботу

Члени Zero Waste Alliance Ukraine (ZWAU) з Херсона та Маріуполя розпочали роботу над проєктом «Відновлення і модернізація закладів гостинності на принципах ZeroWaste&ClimateFriendly для зеленого розвитку громад України», що є продовженням та масштабуванням проєкту «Впровадження принципів Zero Waste в готельно-ресторанному бізнесі України для його адаптації до вимог Паризької кліматичної угоди в умовах російського вторгнення».

Посібник «Міф про безпечне сміттєспалювання»

  Поштовхом створення цього посібника стала дискусія навколо Плану повоєнного відновлення України. Згідно з документом, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів запропонувало побудувати декілька заводів для утилізації відходів. У тому числі тих, що утворилися внаслідок воєнних руйнувань і не підлягають переробленню.