Тиждень скорочення відходів — найбільша в Європі інформаційна екокампанія. Її мета — заохотити людей свідомо ставитись до ресурсів. Цінна сировина не має потрапляти на полігони чи спалюватись. Усе, що можна, варто використовувати повторно або переробити. А передусім — попередити появу відходів у побуті та на виробництві.
Болгарський суд заборонив будівництво сміттєспалювального заводу в Софії через відсутність оцінки ризику для здоров’я людей та відсутність консультацій з громадськістю
Ми продовжуємо активно працювати над рекомендаціями до законів та постанов. Цього разу ми розробили рекомендації до проєкту Постанови КМУ “Про затвердження Технічних вимог до експлуатації установок зі спалювання відходів та установок із сумісного спалювання відходів”
Законопроєкт покликаний врегулювати питання життєвого циклу упаковки, від її виробництва до утилізації з мінімізацією ризиків для довкілля та здоров’я людей, а також з наголосом на ієрархію управління відходами.
Для держав-членів ЄС проблема біовідходів набуває щораз більшого значення, і для більшості з них вона доволі тривожна. Рівень збору органічних відходів у більшості європейських країн досі низький, а органи місцевого самоврядування мають визначитися з планами й рішеннями через наближення крайнього терміну щодо обов’язкового відокремлення і збору органічних відходів за допомогою систем управління твердими побутовими відходами […]
В очікуванні фінального вебінару проєкту з HoReCa, підбиваємо підсумки його практичної частини.
Найкращі кейси із впровадження екологічних ініціатив від українських бізнесів, які стали основою посібника “Зелені Ідеї Zero Waste & Climate Friendly в HORECA: Українські Бізнеси” були зібрані й систематизовані під час онлайн-курсу “Впровадження безвідходних і кліматично дружніх рішень у закладах гостинності”.
Громадська Спілка “Український Альянс Нуль Відходів” у пошуках адміністратора/-ки. Ми об’єднуємо громадські організації України, які працюють над вирішенням проблеми відходів в Україні. Головною метою Спілки є вплив на реформування системи поводження з відходами та ресурсами в Україні.
Ми невпинно розвиваємося, щоб трансформувати систему управління відходами в Україні. А щоб розвиватися ще більш ефективно та швидко, ми розширюємо нашу команду. Тож ми в пошуку нових професіоналів у свою команду, які так само горять темою відходів та ресурсів, як і ми.
Громадська Спілка “Український Альянс Нуль Відходів” у пошуках координатора/-ки програми “Міста Нуль Відходів”. Ми об’єднуємо громадські організації України, які працюють над вирішенням проблеми відходів в Україні. Головною метою Спілки є вплив на реформування системи поводження з відходами та ресурсами в Україні.